Evidence pálení

Vítejte v aplikaci Evidence pálení

Aplikace slouží k ohlášení plánovaného pálení místně příslušnému Hasičskému záchrannému sboru kraje.

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Operačním a informačním střediskem hasičského záchranného sboru. Evidence slouží výhradně pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.

Ohlášení pálení bez registrace

Pokud chcete pouze ohlásit jednotlivé pálení, nepotřebujete se registrovat. Stačí kliknout na tlačítko a vyplnit elektronický formulář.

Ohlášení pálení s registrací

Pokud se chystáte pravidelně pálit klestí, větve aj., využijte možnost registrace do portálu HZS. Po registraci můžete jednoduše zadávat více pálení v různých Vámi spravovaných lokalitách a přitom o nich mít kompletní přehled. Navíc, pokud by v letních měsících bylo vyhlášeno období mimořádných klimatických podmínek z důvodů sucha, budete o zákazu pálení informováni na Váš kontaktní email.

Pro vytvoření účtu klikněte na tlačítko Registrovat se, pokud už máte zřízený účet, jednoduše se přihlaste přes tlačítko Přihlásit se.